Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekČlenové
Benjamin Kowalewicz - zpěv
Ian D'Sa - kytara
Jon Gallant - basa
Aron Solowoniuk - bicí

Billy Talent je punk-rocková kapela z Toronta, Ontario v Kanadě. Začali v blízkém městě Mississauga v Ontariu ale dnes už žijí v Torontu.

Kapela začala v Meadowvale a Streetsville, dvě sousedící čtvrti ve městě Mississauga - velké město západně od Toronta. V roce '93 byli Ben Kowalewicz a Jon Gallant členy kapely "To Each his Own" ("Každému své vlastní), kde Gallant hrál na basu a Kowalewicz na bicí. Kowalewicz se přesunul ke zpěvu a byl nahrazen Aaronem Solowoniukem. Potkali Iana D'Sa v zákulisí na soutěži talentů ve své škole. Trio se tedy dalo dohromady s Ianem, jelikož jeho kapela "Dragonflower" se zrovna rozpadala. Ze začátku hráli styl hudby který byl něco jako zmixovaný grunge a hip-hop. Krátkou chvíli se jmenovali "The Other One" ("Ten Druhý") a poté "Pezz.

To je zatím pro tuto kanadskou kapelu vše. Ještě musím poznamenat že když jsem byl v Torontu o prázdninách tak byste těžko hledali jiný plakát než na jejich turné nebo na nové CDčko "Billy Talent II".

Diskografie:
Pezz - Watoosh (1998)
Billy Talent (2003)
Billy Talent II (2006)

ObrazekObrazekObrazekObrazek

PS : Sorry !!Ale víc toho nemám ..Ale pokusim se něco sehnat !!Tak papáá a fakt promiň !!!=o(

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

co to je

(alina-hermiona grangerova, 14. 12. 2011 19:19)

co to jsou za kokoti

pro tu Alinu:

(pane Bože!!!!!, 30. 1. 2012 17:54)

jestli se ti nelíbí tak proč to komentuješ???...tWe fakt taký lidi miluju!!! pomalu neví vo co de a hned se musí do všeho srát!!!! zaleť si radši za Harrym Poterovi twl......