Jdi na obsah Jdi na menu
 


Celé jméno : Alecia Beth Moore
Datum narození : 8.9. 1979 (panna)
Výška : 162 cm
Místo narození : Doylestown, Pennsylvania, USA
Rodiče : Judy a James Moore
Sourozenci : Bratr Jason
Zvířata : krysy Thelma a Louisa,4 psi
Ozdoby : piercing v nose,jazyku a diamanty v zubech
Zajímavosti : sbírá žáby, píše pozpátku a je alergická na kočky
                      : Jeden z jejích psů se jmenuje F**ker

                      : Jelikož si v dětství těžko hledala kámošky, stala se její nejlepší kamarádkou 85 letá paní , která bydlela naproti přes ulici

Alecia Beth Moore alias Pink se narodila 8.září 1979 ve městečku Doylestown ve státě Pennsylvania, USA. Její rodiče se jmenují James a Judy a má jednoho bratra Jasona. Přezdívku Pink dostala prý, protože se pořád červenala, ale verzí je více, však nejpravděpodobnější je, že ji tak pojmenovali kamarádi, jelikož je podobná postavičce Pan Pink z filmu Gauneři. Celý život chtěla dělat zpěv a tanec ,dokonce ve 14 složila svou první píseň.
Zpívala v různých klubech ,než ji objevil zástupce MCA Records ,který jí nabídl účast v castingu do R&B skupiny Basic Instinct - vzali jí. Netrvalo dlouho a kapelu opustila poté začala zpívat v kapele Choice. Tu ale také opustila a vydala se na sólovou dráhu. Can´t Take Me Home - tak se jmenovalo její debutové album ,které vydala na jaře roku 2000. Bylo ve stylu R&B a bylo úspěšné. O rok později(2001) vydala své druhé album Missundaztood za které získala nespočet platinových a zlatých desek po celém světě. Roku 2003 na podzim vydala pro změnu rockové album Try This. Po tomto albu si dala Pink na tři roky pauzu a roku 2006 vydává své album I´m Not Dead ,které má zatím hodně úspěšné singly "Stupid Girls", ´´Who Knew´´a už se dere na povrch 3.singl z této desky ´´U+Ur Hand´´!
Pink miluje zvířata - má dvě krysy Thelmu a Louisu a také několik psů. Samozřejmě do její rodiny neodmyslitelně patří i její manžel motocyklový šampión Carey Hart ,kterého si vzala v lednu tohoto roku (2006), poté co ho sama požádala o ruku!:-)
ObrazekObrazek  OooooU ... Krasavice =-Ptady jí to slušííí :)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář